Júl 17. szerda

A Református félóra e heti adásából

Szerdán délután fél kettőtől újra várja önöket a Református félóra a Kossuth Rádióban. Miről lesz szó?

Júl 21. vasárnap

Rádiós istentisztelet

Református istentiszteletet közvetít a Kossuth Rádió július 21-én, vasárnap délelőtt 10 órakor a hatvani református templomból.

Júl 21. vasárnap

A Reformátusok Lapja e heti számából

Milyen szokatlan formái lehetnek a missziónak? Hogyan válhat életformává a környezettudatosság? Milyen újítással találhat könnyebben egymásra mostantól segítséget kérő és felajánló? Van-e láthatatlan szeretethadsereg Erdélyben? A Reformátusok Lapja július 21-i számából megtudhatjuk a válaszokat.

Júl 23. kedd

Csillagpont

Kárpát-medencei református ifjúsági találkozó.

Júl 31. szerda

Jelentkezés egységes lelkészképesítő vizsgára

Július végéig lehet jelentkezni az őszi egységes lelkészképesítő vizsgára, ugyanez a határidő vonatkozik azokra is, akik honosítanák külföldön megszerzett lelkipásztori végzettségüket, illetve különbözeti vizsgát tennének. Megjelentek a vizsgakövetelmények és a tételsorok, letölthető a jelentkezési lap.

Aug 03. szombat

Lelkesítő

Keresztyén családi napot szervez az Abaúji Református Egyházmegye augusztus 3-án, szombaton Abaújváron.

Aug 12. hétfő

Az új énekeskönyv a Tahi Egyházzenei Héten

Végső szakaszába érkezett énekeskönyvünk megújításának munkája: a Tahi Egyházzenei Hét résztvevői elsőként ismerkedhetnek a még munkában lévő kiadvány tartalmával.

Aug 22. csütörtök

Reformátusok Szárszói Konferenciája

Aug 22. csütörtök

Már lehet jelentkezni a Reformátusok Szárszói Konferenciájára

Összeegyeztethetőek-e a modern világgal a demokratikus és keresztyén értékek? Minden keresztyén érdeklődőt várnak augusztus 22. és 25. között Balatonszárszóra, a Reformátusok Szárszói Konferenciájára. Az idei téma: Keresztyéndemokrácia?!

Nov 20. szerda

Zsinat

Dec 01. vasárnap

Kárpát-medencei imanap

Dec 11. szerda

Zsinati Tanács

Dec 25. szerda

Karácsony első napja

Jézus Krisztus születésének ünnepe.

Dec 26. csütörtök

Karácsony második napja

Jézus Krisztus születésének ünnepe.

Bír 18

„Abban az időben nem volt király Izráelben.” tovább >