Júl 17. szerda

A Református félóra e heti adásából

Szerdán délután fél kettőtől újra várja önöket a Református félóra a Kossuth Rádióban. Miről lesz szó?

Júl 21. vasárnap

Rádiós istentisztelet

Református istentiszteletet közvetít a Kossuth Rádió július 21-én, vasárnap délelőtt 10 órakor a hatvani református templomból.

Júl 21. vasárnap

A Reformátusok Lapja e heti számából

Milyen szokatlan formái lehetnek a missziónak? Hogyan válhat életformává a környezettudatosság? Milyen újítással találhat könnyebben egymásra mostantól segítséget kérő és felajánló? Van-e láthatatlan szeretethadsereg Erdélyben? A Reformátusok Lapja július 21-i számából megtudhatjuk a válaszokat.

Júl 23. kedd

Csillagpont

Kárpát-medencei református ifjúsági találkozó.

Júl 31. szerda

Jelentkezés egységes lelkészképesítő vizsgára

Július végéig lehet jelentkezni az őszi egységes lelkészképesítő vizsgára, ugyanez a határidő vonatkozik azokra is, akik honosítanák külföldön megszerzett lelkipásztori végzettségüket, illetve különbözeti vizsgát tennének. Megjelentek a vizsgakövetelmények és a tételsorok, letölthető a jelentkezési lap.

Aug 03. szombat

Lelkesítő

Keresztyén családi napot szervez az Abaúji Református Egyházmegye augusztus 3-án, szombaton Abaújváron.

Aug 12. hétfő

Az új énekeskönyv a Tahi Egyházzenei Héten

Végső szakaszába érkezett énekeskönyvünk megújításának munkája: a Tahi Egyházzenei Hét résztvevői elsőként ismerkedhetnek a még munkában lévő kiadvány tartalmával.

Aug 22. csütörtök

Reformátusok Szárszói Konferenciája

Aug 22. csütörtök

Már lehet jelentkezni a Reformátusok Szárszói Konferenciájára

Összeegyeztethetőek-e a modern világgal a demokratikus és keresztyén értékek? Minden keresztyén érdeklődőt várnak augusztus 22. és 25. között Balatonszárszóra, a Reformátusok Szárszói Konferenciájára. Az idei téma: Keresztyéndemokrácia?!

Nov 20. szerda

Zsinat

Dec 01. vasárnap

Kárpát-medencei imanap

Dec 11. szerda

Zsinati Tanács

Dec 25. szerda

Karácsony első napja

Jézus Krisztus születésének ünnepe.

Dec 26. csütörtök

Karácsony második napja

Jézus Krisztus születésének ünnepe.

Reformatus.hu a közösségi oldalakon

Asztali verzió