Átadták a Jószolgálat-díjat – elismerték a református drogmissziós szolgálatot

2019. február 11., címkék: Kallódó Ifjúságot Mentő Misszió, Jószolgálat-díj, diakónia, drogmisszió

Egyházunk Kallódó Ifjúságot Mentő Missziójának (KIMM) ráckeresztúri drogterápiás otthona is elnyerte az idei Jószolgálat-díjat. A segítő munka egyik legfontosabb elismerésének számító kitüntetést vasárnap este adták át a Magyar Tudományos Akadémia (MTA) dísztermében.

A megtérés flashbackje

2018. június 18., címkék: Flashback, budapesti ünnepi könyvhét, Kallódó Ifjúságot Mentő Misszió, Harmat Kiadó, Orsolics Zénó, harmat kiadó

A drogmisszió Adna kávézója, a budapesti ünnepi könyvhét, a gazdagréti református gyülekezet – ezeket a helyszíneket járta végig az ünnepi könyvhéten Orsolics Zénó Flashback című könyvével. A kötet életének első lépései a szerző életének fontos színtereit, szerepeit ölelik át. Rendhagyó önéletírás, bizonyságtétel, formálódás, kibontakozás áll előttünk közel 160 oldalon.

Jn 20,19–29

„Békesség nektek! Ahogyan engem elküldött az Atya, én is elküldelek titeket” tovább >