Intézményvezetőt keresnek Mezőberényben

2017. június 23., címkék: pályázat, Pályázat, diakónia

A Mezőberényi Református Egyházközség pályázatot hirdet az egyházközség fenntartásában működő Mezőberényi Református Szeretetotthon intézményvezetői állására 2017. szeptember 1-től.

Intézményvezetőt keresnek Mezőberényben

2017. június 23., címkék: pályázat, Pályázat, diakónia

Művészeti pályázat középiskolásoknak

2017. június 14., címkék: pályázat, Pályázat, ifi

A kárpát-medencei középiskolák 9-13. osztályos diákjai nevezhetnek a neszmélyi Launai Miklós Református Iskola pályázatára több kategóriában, értékes nyereményekért.

Művészeti pályázat középiskolásoknak

2017. június 14., címkék: pályázat, Pályázat, ifi

Álláshirdetési portál hittanoktatóknak

2017. június 14., címkék: pályázat, Pályázat

A Zsinati Oktatási Iroda – az egyhaziallas.hu állásportál lehetőségeit kiaknázva – segítséget kíván nyújtani a hittanoktatást szervező egyházközségeknek a megfelelő szakképesítéssel rendelkező hittanoktatók szolgálatba állítása érdekében.

Álláshirdetési portál hittanoktatóknak

2017. június 14., címkék: pályázat, Pályázat

“Az én reformációm”

2017. június 07., címkék: pályázat, Pályázat, ifi

A reformáció 500 éves jubileuma alkalmából a Reformáció Emlékbizottság kisfilm-pályázatot hirdet, amelyben arra buzdítják a jelentkezőket, hogy mobiltelefonjuk segítségével mutassák be reformációval kapcsolatos személyes meggyőződésüket, kreatív filmes ötleteiket. A nyertes pályázók értékes díjazásban részesülnek.

“Az én reformációm”

2017. június 07., címkék: pályázat, Pályázat, ifi

Jó gyakorlatok a református oktatásban

2017. június 02., címkék: Pályázat, pályázat

A Magyarországi Református Egyház Református Tananyagfejlesztő Csoportja az EGYH-KCP-16-P-0127 projekt keretében pályázatot hirdet református iskolák pedagógusai számára.

Jó gyakorlatok a református oktatásban

2017. június 02., címkék: Pályázat, pályázat

Álláslehetőségek Erdőhorvátiban

2017. május 26., címkék: pályázat, Pályázat

Az Erdőhorváti Református Egyházközség (3935 Erdőhorváti, Egres út 24. képviseli: Moheb-Ashya Katalin, lelkipásztor és Kőrösi László, gondnok – együttesen) pályázatot hirdet református általános iskola tanári munkakör és ezzel egy időben intézményvezetői megbízásának betöltésére az alábbiak szerint:

Álláslehetőségek Erdőhorvátiban

2017. május 26., címkék: pályázat, Pályázat

Járdafestés-pályázat-meghosszabítva

2017. május 16., címkék: pályázat, Pályázat

Szeretnéd, ha a Te alkotásod díszíthetné a főváros egyik leglátogatottabb területének kis utcáját? A Török Pál református püspökről elnevezett utcába színes járdafestést álmodtunk meg, aminek a kivitelezője te lehetsz ....!

Járdafestés-pályázat-meghosszabítva

2017. május 16., címkék: pályázat, Pályázat

Pedagógusokat keres a Baár-Madas

2017. május 10., címkék: Pályázat, pályázat

A Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium keresztyén értékrendet valló pedagógusokat keres.

Pedagógusokat keres a Baár-Madas

2017. május 10., címkék: Pályázat, pályázat

Önkénteseket vár a menekültmisszió

2017. május 05., címkék: Pályázat, menekültmisszió, pályázat

A bibliai tanúságtétellel egyezően, a református egyház elhívásában és küldetésében hosszú hagyománya van a menekültek élete, méltósága és jóléte iránti elkötelezettségnek. 2015 nyara óta a korábbiakhoz képest nagyobb számban érkező menekültek befogadása kontinensszerte kihívás elé állítja az egyházakat. A háború és üldöztetés elől menekülők között egyaránt vannak idősek és fiatalok, illetve tanköteles korú gyermekek.

Önkénteseket vár a menekültmisszió

2017. május 05., címkék: Pályázat, menekültmisszió, pályázat

Irodavezetőt keres az MRSZ

2017. április 24., címkék: Pályázat, pályázat, mrsz

Budapesti irodavezetőt keres a Magyar Református Szeretetszolgálat.

Irodavezetőt keres az MRSZ

2017. április 24., címkék: Pályázat, pályázat, mrsz

Budapesti irodavezetőt keres a Magyar Református Szeretetszolgálat.

ApCsel 22,1–21

"Ő pedig ezt mondta nekem: Atyáink Istene választott ki téged,..." tovább >