Pápai református helyszínek a nemzeti emlékhelyek között

2019. május 14., címkék: nemzeti emlékezet bizottsága, pannonia reformata, Pannonia Reformata, Nemzeti Emlékezet Bizottsága, dunántúli egyházkerület

A Pápai Református Kollégiumot és az Ótemplomot is felvették a történelmi emlékhelyek sorába. Az ezt jelképező sztélét május 11-én, szombaton, az Emlékhelyek napján avatták fel a Pannonia Reformata Múzeum bejárata előtt.

Pápai református helyszínek a nemzeti emlékhelyek között

Bír 17

„Most már tudom, hogy jót fog tenni velem az Úr, mert egy lévita lett a papom” tovább >