Ilyennek látjuk a református egyházat

2019. március 13., címkék: egységnap

Hegyi beszéd, Merengés, Isten háza és mi, Végtelen – kiválasztották a Tiszántúli Református Egyházkerület fotópályázatának díjazott képeit. A szervezők a magyar református egység napjára készülve azt várták a pályázóktól, hogy jelenítsék meg, milyennek látják ők a református egyházat.

Nem kerülhetjük meg a Lélek egységét

2019. március 04., címkék: egységnap

A magyar reformátusok május 18-án, Debrecenben közösen szeretnének hálát adni a pont tíz éve újraegyesült Magyar Református Egyházért. A szervezőket erről az egységről, a várható programokról és elmúlt tíz évről kérdeztük.

Ezek a programok várnak ránk az Egység évében

2019. február 04., címkék: egységnap

A Magyar Református Egyház újraegyesülésének 10. évfordulója, Kárpát-medenceivé nőtt ifjúsági találkozó, szakmai fórumok, az év ritmusát meghatározó, mára már hagyományosan megrendezett programok – összegyűjtöttük az idei év határokon átívelő református eseményeit.

Milyennek látod a református egyházat?

2019. február 04., címkék: egységnap, fotópályázat

Egykép címmel fotópályázatot hirdet a Tiszántúli Református Egyházkerület, melynek célja hogy megtaláljuk a 2019. május 18-i Magyar Református Egység Napja kampányfotóját.

Jn 20,19–29

„Békesség nektek! Ahogyan engem elküldött az Atya, én is elküldelek titeket” tovább >