Az élet sója

2016. július 12., címkék: föld sója találkozó, ökumenikus

Vasárnap ért véget a Budapesten megrendezett Föld sója Közép-európai Keresztény Találkozó, melyre különböző országokból érkeztek résztvevők és előadók. Képek és pillanatok a találkozóról.

„Dicsérnek téged a népek”

2016. július 09., címkék: föld sója találkozó, bibliamagyarázat, bogárdi szabó istván

A Föld sója Közép-európai Keresztény Találkozón különböző bibliai szakaszokat is tanulmányozhattak a résztvevők. Bogárdi Szabó István, a Magyarországi Református Egyház Zsinatának lelkészi elnöke, a 67. zsoltár szövegét magyarázta.

Sóvá lenni

2016. július 08., címkék: ökumene, Ökumené, ökumené, fiatalok, föld sója találkozó, evangélikus egyház

Csütörtök este vette kezdetét a Föld sója Közép-európai Keresztény Találkozó, melynek ebben az évben Budapest ad otthont.

2Krón 1,1–17

„Azon az éjszakán megjelent Isten Salamonnak, és ezt mondta neki: Kérj valamit, én megadom neked!” tovább >