Reményteljes jövő egyházban, gazdaságban és társadalomban

2010. május 09., címkék: lelkész-presbiteri konferencia, csomós józsef, varga mihály, Háttér, jövőkép, Miskolc, ábrám tibor, patkó gyula, bölcskei gusztáv, tiszáninneni egyházkerület, miskolc

Reményteljes jövő - ezzel a címmel rendezte meg május 8-án a már hagyománnyá vált lelkész-presbiteri konferenciáját a Tiszáninneni Református Egyházkerület, melyre csaknem ezerötszázan gyűltek össze a Miskolci Egyetem Díszaulájában.

Reményteljes jövő – Kerületi lelkész-presbiteri konferencia Miskolcon

2010. április 22., címkék: lelkész-presbiteri konferencia, tiszáninneni egyházkerület, Hírek

A Tiszáninneni Református Egyházkerület lelkész-presbiteri konferenciát tart május 8-án délelőtt 10 órától a Miskolci Egyetem díszaulájában, melyre szeretettel várja a kerület gyülekezeteinek lelkipásztorait, gondnokait, presbitereit.

5Móz 31,1–13

„...fel kell olvasni..., hallgassák és tanulják meg...” tovább >