A Református félóra november 28-i tartalmából

2018. november 28., szerda

Törvényeket módosított a református egyház Zsinata. A Bethesdában nincs hálapénz, nincs abortusz, szeretetben gondozzák a betegeket. Erdélyért imádkoznak a Kárpát-medencei imanapon – erről is szó lesz a Kossuth Rádió református műsorának szerdai adásán.

Törvényeket módosított a református egyház Zsinata – a jövőben nem halmozhatók egyes tisztségek.

Nincs hálapénz, nincs abortusz, szeretetben gondozzák a betegeket – újabb öt évre Velkey Györgyöt választották a Bethesda Gyermekkórház főigazgatójának.

Szigorú szeretet – Imre Sándor díjat kapott Német Lea református lelkipásztor, internátusvezető.

Erdélyért imádkoznak a Kárpát-medencei imanapon december 2-án – P. Tóthné Szakács Zita gondolatai.

November 28-án, szerdán délután fél kettőtől a Kossuth Rádió hullámhosszán várja Önöket Fekete Zsuzsa szerkesztő.

Zsid 7,11–28

„...üdvözíteni tudja örökre azokat, akik általa járulnak Istenhez, hiszen ő mindenkor él, hogy esedezzék értük” tovább >