Elhunyt Kovács Hajnalka

2013. május 07., kedd

Mély fájdalommal, de Isten akaratában megnyugodva, tudatjuk, hogy nt. Kovács Hajnalka lelkipásztor asszony életének 74. évében elhunyt.

Szolgálati helyei voltak (férjével): Lúzsok, Magyarbóly, Nagyharsány – Kisharsány - Nagytótfalu, Pécsvárad, Békés, Budapest Külső-Józsefvárosi Református Egyházközség.

Búcsúztatása 2013. május 25-én, szombaton, 10.30 órától lesz a Budapest Külső-Józsefvárosi Református Egyházközség templomában (1089-Budapest, Kőris u. 13.)

A gyászoló család

Letölthető hittan-anyagok

A lenti linkre kattintva letölthető az állami általános iskolákban és hatosztályos gimnáziumokban végzett hittanoktatás-szervezést segítő szórólap, a gyülekezeteknek megküldött plakát nyomtatható változata, illetve újdonságképpen a református hit- és erkölcstan oktatást bemutató szakmai anyagok (PowerPoint) .

Letölthető hit- és erkölcstan szórólap, plakát és bemutató előadás

Ez történik továbbiak →