Börtönmissziós imahét kezdődik

2010. április 16., péntek

altA hét mottója: Van-e egy hely a te asztalodnál? Az imahét április 18. és 25. között zajlik. Kérik a református gyülekezeteket, hogy kapcsolódjanak be a börtönmissziós világimahét rendezvényébe!

Bibliaórákon, imaközösségekben, vasárnapi alkalmakon megemlékezhetünk a börtönben raboskodókról és segítőik munkájáról. Imádkozzunk együtt Isten irgalmáért, az elítéltekért és családjaikért, az áldozatokért és a börtönmisszióért.

A Magyarországi Református Egyház Börtönmisszió munkatársai minden érdeklődőnek szívesen segítenek a bortonmisszio@rmk.hu  e-mail címen.

Bír 1,1–15

„Az Úr ezt mondta: Júda vonuljon fel, mert kezébe adtam az országot.” tovább >