Álláshirdetési portál hittanoktatóknak

2017. június 14., szerda

A Zsinati Oktatási Iroda – az egyhaziallas.hu állásportál lehetőségeit kiaknázva – segítséget kíván nyújtani a hittanoktatást szervező egyházközségeknek a megfelelő szakképesítéssel rendelkező hittanoktatók szolgálatba állítása érdekében.

Azon egyházközségek, ahol nem áll még rendelkezésre a 2017/18. tanév tervezett hittancsoportjainak ellátásához elegendő számú munkatárs, egy táblázat kitöltésével kérhetik az Oktatási Iroda közvetítő segítségét. A hittanoktatók pedig az egyhaziallas.hu oldalon az „Oktatás, nevelés, kutatás" vagy a „Református" címkék kiválasztásával kereshetnek rá az aktivált hirdetményekre.

Mivel az egyhaziallas.hu honlapon a református köznevelési intézmények is elhelyezhetik álláshirdetéseiket, érdemes mindenkinek rendszeresen felkeresni, aki egyházi szolgálatot kíván ellátni a köznevelés és a hittanoktatás területén.

Zsinati Oktatási Iroda

ApCsel 22,1–21