Pénzügyi vezetői állás

2018. január 15., hétfő

A Magyarországi Református Egyház (Budapest, 1146 Abonyi u. 21.) pályázatot hirdet pénzügyi vezető munkakör betöltésére, az alábbi projekt tekintetében:

Projekt kódja és címe: EFOP 1.4.3-16 „Jó kis hely – Biztos Kezdet Gyerekházak és kistelepülési komplex gyermekprogramok támogatása”

Az elfogadott elszámolható összköltség: 204 000 000 Ft

A projekt időszaka: 2018. március 1. - 2022. február 28.

Munkavégzés formája: határozott idejű munkaviszony, heti 40 órában

Munkavégzés kezdete: 2018. március 1.

Feltételek:

- Szakirányú (pénzügyi, gazdasági) felsőfokú alap- vagy mesterképzés;

- Minimum 3 éves igazolható tapasztalat uniós pályázati projektek pénzügyi lebonyolításában.

Előnyt jelent:

- egyházi intézményben szerzett szakmai tapasztalat;

- oktatási intézményben szerzett szakmai tapasztalat

- lelkészi ajánlás

Feladatai:

- a projekt önálló pénzügyi vezetése,

- a számlák kifizetésének előkészítése, pénzügyi teljesítése;

- a pénzügyi teljesítéshez és a számlák kezeléséhez kapcsolódó számviteli feladatok;

- pénzügyi elszámolások elkészítése, támogatás lehívása.

- projektek likviditásának biztosítása

- a pénzügyi teljesítés figyelemmel kísérése, valamint a teljesítés elmaradása esetén a szükséges intézkedések kezdeményezése.

-  gondoskodik a kifizetési kérelemhez szükséges dokumentumok formai és tartalmi ellenőrzéséről.

-  a projekt megvalósításának időszakában a közreműködő szervezet által kért jelentések, beszámolók elkészítésében támogatja a projektvezető munkáját

A pályázat benyújtásának határideje: 2018. február 8.

A jelentkező kiválasztása:  A benyújtott dokumentumok alapján. A kiválasztott jelentkezőket személyes interjú alkalmával hallgatjuk meg.

A pályázat elbírálásának határideje: 2018. február 15.

A pályázatok benyújtásának módja:

Elektronikus levélben Nagy Krisztina részére a nagy.krisztina@reformatus.hu címre, vagy postai úton, a Magyarországi Református Egyház Zsinati Hivatala Pályázati Iroda, 1146 Budapest, Abonyi utca 21. címre.

Figyelem!

A Reformatus.hu megújult

Ön a Magyarországi Református Egyház korábbi weboldalán jár, amelyet 2020. április eleje óta nem frissítünk. Az itt található információk már elavultak lehetnek. Kattintson és látogasson el megújul honlapunka.