Püspöki szolgálatok pünkösdkor

2016. május 13., péntek

A Magyarországi Református Egyház négy egyházkerülete lelkészi vezetőinek szolgálati alkalmai a Szentlélek kitöltetésének ünnepén.

Bogárdi Szabó István, a dunamelléki egyházkerület püspöke pünkösdvasárnap, május 15-én 10 órakor a budahegyvidéki egyházközségben szolgál igehirdetéssel.

Steinbach József, a dunántúli egyházkerület püspöke pünkösdvasárnap és pünkösdhétfőn 9 órakor tart istentiszteletet Balatonfűzfőn, pünkösd első és másodnapján pedig 10.30 órakor Balatonalmádiban.

Csomós József, a tiszáninneni egyházkerület püspöke pünkösd vasárnapján szolgál a gönci egyházközségben.

Fekete Károly, a tiszántúli egyházkerület püspöke pünkösd első napján 8 órakor a debreceni Nagytemplomban tart igehirdetést.

5Móz 31,1–13

„...fel kell olvasni..., hallgassák és tanulják meg...” tovább >