Testvérgyülekezetek találkoztak Nagyecseden

2010. július 20., kedd

A Nagyecsedi gyülekezet immár hatodik alkalommal lehetett együtt a "határon túli" Magyarkeceli gyülekezet tagjaival, akik Vicsai Ferenc nagytiszteletű úr vezetésével érkeztek a szabolcsi településre. A résztvevők valóban megtapasztalhatták, hogy a szeretetben nincsenek határok. Ahogy az egyik gyülekezeti tag vallotta: "Jó volt újra találkozni, s együtt hálát adni az elmúlt esztendőkért. Közös kiránduláson ismerkedhettek a magyarkeceliek történelmi nevezetességeinkkel Eger városában. S mindnyájunk számára szívet melengető volt a Vizsolyi Biblia köré gyűlve énekelni az ősi éneket: Az Úr csodásan működik... Vasárnap az igeszolgálatot Vicsai Ferenc nagytiszteletű úr végezte, majd a gyülekezet tagjai szavalatokkal, énekekkel tettek bizonyságot. Hari Hilda 11 éves kisleány szívében csodálatos vers fogalmazódott meg a találkozás öröme kifejezéseképpen."

Lk 9,51–62

„Aki az eke szarvára teszi a kezét, és hátratekint, nem alkalmas az Isten országára.” tovább >