VII. Debreceni Jótékonysági Aukció - Az Imannuel Otthon lakóinak segítenek

2009. december 02., szerda

MEGHÍVÓ Tisztelettel és szeretettel meghívjuk Önt a VII. Debreceni Jótékonysági Aukcióra. Csaknem egy év telt el azóta, hogy megrendeztük a VI. jótékonysági aukciónkat, aminek eredményeként a Debrecen Nagytemplomi Református Egyházközség IMMÁNUEL Otthon lakói - csaknem 2,5 millió forint értékben- speciális mozgásfejlesztő eszközökkel lettek gazdagabbak. Az Immánuel Otthonban ma már 74 halmozottan sérült gyermek egyénre szabott fejlesztését, fejlesztő iskolai oktatását, mozgásterápiáját végzik a keresztyén értékrend szellemében. A gazdasági válság, a gondok, ezt az intézményt sem kerülik el, ezért úgy határoztunk, hogy ismételten Ők lesznek a támogatottak. A befolyt összeg egy újonnan kialakított, speciális, akadálymentes foglalkoztató műhely beüzemelését és a szükséges eszközök egy részének megvásárlását segítené. Ez a gyermekek életminőségének javítását, kreatív és manipulációs készségük fejlesztését, az értelmes tevékenység végzésének élményét szolgálná. Ehhez a nemes ügyhöz kérjük támogatását, oly módon, hogy legyen szíves, vegyen részt sajtótájékoztatónkon, propagálja az eseményt s jelenlétével, tisztelje meg az aukciót is! A VII. Debreceni Jótékonysági Aukciót december 6-án 16 órától a Klub Barabás Étteremben tartjuk. Az árverésen megjelenteket köszönti: dr. Bölcskei Gusztáv püspök, a Magyarországi Református Egyház Zsinatának lelkészi elnöke. Az aukciót megnyitja: Fodor Zsóka színművész, valamint Varnus Xavér orgonaművész. Az érkezőket Papp Sándor gitárművész előadása fogadja. Számos képzőművész, gyűjtő és jó szándékú ember közreműködésével, minden eddigi rekordot megdöntve 128 műalkotás kerül aukcionálásra, melyek becsült értéke több, mint 7 millió forint, míg a kikiáltási ár alig haladja meg a 2 millió forintot. A felajánlott műtárgyak között a régió ismert képző- és iparművészek alkotásai mellett - az aukciók történetében egyedülálló módon - 13 Kossuth- és Munkácsy-díjas művész alkotására lehet licitálni. Licitálni interneten keresztül is lehet. Bővebb információk a www.immanuelotthon.hu és a www.axioart.com honlapokon. Az alkotások megtekinthetők a Klub Barabás Étteremben! Debrecen, 2009.november. 26. A szervezők nevében köszönettel és tisztelettel: Győri Zsófia D.N.R.E. Immánuel Otthon Intézményvezető Dr.Papp Gyula az aukció szervezője Kép: A DVSC futballistája, Rudolf Gergely mezét is elárverezik

Istent keresem

Lk 1,1–25

„De íme, most megnémulsz, és nem tudsz megszólalni egészen addig, amíg ezek végbe nem mennek,” tovább >

Új fordítású Biblia / Károli-Biblia / Hitvallásaink