Tiszántúli Nőszövetségi Találkozó

2011. augusztus 20., címkék: balazsér, tiszántúli egyházkerület, találkozó, nőszövetség

A Tiszántúli Református Egyházkerületi Nőszövetség szeretettel hívja a Testvéreket (nemcsak nőszövetségi tagokat), Kárpátaljára Balazsérba, Nőszövetségi Találkozóra szeptember 15-18. között.

Megtérésre és hűségre van szüksége magyar népünknek - egyházmegyei közgyűlés Bereg megyében

2010. február 12., címkék: balazsér, Határon túl, béthel konferencia-központ, beregszászi egyházmegye

A negatív demográfiai mutatók egyházra gyakorolt hatása, a kijevi reformátusok státusza és az egyház elnevezésének változása is szóba került egyebek mellett a Beregi Egyházmegye közgyűlésén, amit február 7-én a balazséri Béthel Konferencia-központban tartottak.

Lk 9,37–50

„Aki befogadja ezt a kisgyermeket az én nevemért, az engem fogad be,” tovább >