A magvető reménységével

2018. június 17., címkék: csömör, Csömör, dunamelléki egyházkerület

Hálaadó istentiszteleten vették birtokukba gyülekezeti otthonukat, a Magvető Házát a csömöri reformátusok június 16-án. A közösségi épületen kívül a lelkészcsalád új lakása is elkészült, de reménységük szerint az építkezés nem áll meg, következő lépésként a gyülekezet legfőbb hajlékát, a templomot szeretnék felépíteni.

A magvető reménységével

2018. június 17., címkék: csömör, Csömör, dunamelléki egyházkerület

Eljött az idő

2016. április 13., címkék: Magvető gyülekezeti otthon, reformátusok lapja, Csömör, Alapkő

Ünnepélyes keretek között tették le Csömörön azt az alapkövet, amely az utókor számára jelzi, kezdetét vette a még fiatal református közösség álmának megvalósulása: a Magvető gyülekezeti otthon, ezt követően pedig Isten házának felépítése.

Jn 19,1–16a

„Jézus így válaszolt: Semmi hatalmad nem volna rajtam, ha felülről nem adatott volna neked:” tovább >