Pályázat diaszpóra szervezetek támogatására

2018. december 04., címkék: Pályázat, pályázat, diaszpóra

Pályázatot hirdet a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. diaszpóra szervezetek számára. A pályázat céja a Magyarország határain kívül, a világon szétszórtságban élő magyar közösségek boldogulásának, valamint az anyaországgal való sokoldalú kapcsolatok ápolásának és fejlesztésének előmozdítása. A jelentkezők akár két és fél millió forintot is kaphatnak, pályázni 2019. január 18. 14.00 óráig lehet.

Pályázat diaszpóra szervezetek támogatására

2018. december 04., címkék: Pályázat, pályázat, diaszpóra

Ifjúsági közösségek és a diaszpóra támogatására írtak ki pályázatokat

2018. november 28., címkék: pályázat, Pályázat

Ifjúsági és cserkészközösségek támogatására, valamint a diaszpórában élő magyarság szervezetei és a magyar nyelvű oktatást végző szervezetek számára írt ki pályázatot a kormány összesen 750 millió forint összegben – jelentette be a Miniszterelnökség nemzetpolitikáért felelős államtitkára keddi budapesti sajtótájékoztatóján.

Ifjúsági közösségek és a diaszpóra támogatására írtak ki pályázatokat

2018. november 28., címkék: pályázat, Pályázat

Tanári álláslehetőség Debrecenben

2018. november 24., címkék: álláslehetőség, Pályázat, pályázat

A debreceni Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola két új álláshelyet hirdet biológia-földrajz és technika-informatika szakos tanárok részére.

Tanári álláslehetőség Debrecenben

2018. november 24., címkék: álláslehetőség, Pályázat, pályázat

Lelkészt keres a hencidai gyülekezet

2018. november 20., címkék: pályázat, Pályázat

A Bihari Református Egyházmegye esperese a Magyarországi Református Egyház többször módosított 2013. évi I. törvény 61. § (1) alapján, a Hencidai Református Egyházközség presbitériuma határozatának megfelelően pályázatot ír ki a Hencidai Református Egyházközség nyugdíjazás miatt megüresedett lelkipásztori állásának betöltésére.

Lelkészt keres a hencidai gyülekezet

Rehabilitációs mentort keres az RMK

2018. november 20., címkék: pályázat, Pályázat

A Református Missziói Központ mint megváltozott munkaképességű munkavállalók részére munkavégzési lehetőséget biztosító akkreditált foglalkoztató felvételt hirdet rehabilitációs mentor / tanácsadó betöltésére.

Rehabilitációs mentort keres az RMK

Gazdasági ügyintézőt keresnek

2018. november 18., címkék: Pályázat, pályázat, nevelőszülői hálózat

Gazdasági ügyintézőt keres a Nyugat-magyarországi Református Nevelőszülői Hálózat.

Gazdasági ügyintézőt keresnek

2018. november 18., címkék: Pályázat, pályázat, nevelőszülői hálózat

Személyre szabott haladás

2018. november 05., címkék: gyakornoki program, pályázat, Pályázat, károli egyetem (kre)

A Károli Gáspár Református Egyetem (KRE) Gazdasági Igazgatósága 2019 februárjától szakmai gyakorlati programot indít pályaválasztás előtt álló gimnazistáknak és pályát már választott egyetemi hallgatóknak. Tolnai Ágnes pénzügyi és gazdasági elemzővel, az egyetem munkatársával beszélgettünk.

Személyre szabott haladás

Videópályázat középiskolásoknak

2018. október 31., címkék: középiskolások, videópályázat, pályázat, Pályázat

A Magyar Református Szeretetszolgálat Alapítvány országos videópályázatot hirdet középiskolás diákoknak. A pályázat célja a társadalmi problémákra, egyenlőtlenségekre, a társadalmi felelősségvállalás fontosságára való figyelemfelhívás.

Videópályázat középiskolásoknak

2018. október 31., címkék: középiskolások, videópályázat, pályázat, Pályázat

PR-FR munkatársat keres a Drogmisszió

2018. október 15., címkék: pályázat, Pályázat

A Református drogmisszió kollégát keres PR-FR munkatárs munkakörbe.

PR-FR munkatársat keres a Drogmisszió

2018. október 15., címkék: pályázat, Pályázat

A Református drogmisszió kollégát keres PR-FR munkatárs munkakörbe.

Arculati pályázat a református óvodaprogramhoz

2018. október 08., címkék: pályázat, Pályázat, óvodafejlesztési program

A Magyarországi Református Egyház Országos Óvoda Programja épülő és megújuló óvodák épületeinek, udvari és belső tereinek arculati kialakítására pályázhatnak vállalkozások és magánszemélyek. A pályázat célja egységes arculatot alkotó, önazonosságot bemutató jelkép, jelképrendszer építészeti alkalmazásainak, illetve megjelenítési lehetőségeinek feltárása. Figyelem: meghosszabbították a határidőt!

Arculati pályázat a református óvodaprogramhoz

2018. október 08., címkék: pályázat, Pályázat, óvodafejlesztési program

Zsid 7,1–10

„az, akiről bizonyságunk van, hogy él” tovább >