Pápai református helyszínek a nemzeti emlékhelyek között

2019. május 14., címkék: nemzeti emlékezet bizottsága, pannonia reformata, Pannonia Reformata, Nemzeti Emlékezet Bizottsága, dunántúli egyházkerület

A Pápai Református Kollégiumot és az Ótemplomot is felvették a történelmi emlékhelyek sorába. Az ezt jelképező sztélét május 11-én, szombaton, az Emlékhelyek napján avatták fel a Pannonia Reformata Múzeum bejárata előtt.

Pápai református helyszínek a nemzeti emlékhelyek között

5Móz 30

„Válaszd hát az életet, hogy élhess te és az utódaid is!” tovább >