Elhunyt dr. Veress László

2011. január 19., címkék: In memoriam, in memoriam, szeged-kálvin tér, presbiterek

Dr. Veress László orvos, címzetes egyetemi tanár, a Szeged-Kálvin téri Református Egyházközség gondnoka és orgonista kántora életének 79. évében elhunyt.

Elhunyt Bartha Tiborné református lelkipásztor

2009. november 18., címkék: zsinati bíróság, bartha tiborné, csongrádi egyházmegye, szeged-kálvin tér, Hírek, reformátusok lapja, temetés

Mély fájdalommal, de Isten akaratában megnyugodva adjuk tudtul, hogy Dr. Bartha Tiborné sz: Zsíros Anna Katalin lelkésznő, a Magyarországi Református Egyház Zsinatának bírája, a Csongrádi Református Egyházmegye tanácsosa, az Egyházmegye volt főjegyzője, a Szeged-Kálvin téri Református Egyházközség hűséges lelkipásztora 2009. november 17-én, életének 62. évében hazatért Teremtő Istenéhez.

5Móz 30

„Válaszd hát az életet, hogy élhess te és az utódaid is!” tovább >