Ennél mondjon valaki többet!

2017. október 26., címkék: könyvbemutató, veres andrás, bogárdi szabó istván, gáncs péter

Keverünk magunknak egy spirituális koktélt, amibe egyaránt belefér a talizmán, a pszichológus és a horoszkóp, de hol a helye Istennek az életünkben? Hogyan bagatellizáljuk hibáinkat? Hogyan érhetjük tetten önmagunkban az önimádó korszellemet? – erről is beszél három teológus, egyházvezető abban a kötetben, amely a reformáció kezdetének 500. évfordulóján jelent meg.

Megújult az MKPK vezetése

2015. szeptember 04., címkék: katolikus egyház, erdő péter, veres andrás

A Magyar Katolikus Püspöki Konferencia (MKPK) őszi rendes ülésén Veres András szombathelyi püspököt választották az MKPK elnökévé a következő öt éves időszakra.

2Krón 1,1–17

„Azon az éjszakán megjelent Isten Salamonnak, és ezt mondta neki: Kérj valamit, én megadom neked!” tovább >