Jogi asszisztenst keres a Zsinati Hivatal

A Magyarországi Református Egyház Zsinati Hivatala Jogi Osztályára keres jogi asszisztens munkatársat.

da_MG_3406.jpg

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

• A Jogi Osztály munkájának segítése.
  • Az MRE bejegyzését és képviselőit igazoló adatok havonkénti megkérése.
  • Az MRE-vel kapcsolatos igazolások (illetékmentesség, jogi személyiség) kiadása.
  • A Zsinat, a Zsinati Tanács, a Jogi Bizottság, valamint a Zsinati Bíróság ülései összehívásának technikai lebonyolítása, az ülések teljes körű előkészítése és lebonyolítása.
  • A fenti testületek jegyzőkönyveivel kapcsolatos ügyviteli teendők.
  • A Zsinat és a Zsinati Tanács, Jogi Bizottság és Zsinati Bíróság határozatainak kezelése.
  • Közegyházi társadalmi szervezetek, alapítványok, alapító okiratok készítése, módosításának előkészítése, nyilvántartása és kezelése.
  • Jogi és igazgatási vonatkozású körlevelek és közlemények előkészítése.
  • A Jogi Osztály tevékenységi körébe tartozó adatkezelői tevékenység elvégzése (iktatás, levéltár, postázás).

Pályázati feltételek:

• legalább középfokú végzettség
  • teljes jogú református egyháztagság
  • büntetlen előélet

Elvárások:

• kreativitás, problémamegoldó képesség
  • megbízhatóság, precíz, gyors és önálló munkavégzés

A pályázat részeként benyújtandó dokumentumok:

• fényképes szakmai önéletrajz
  • motivációs levél
  • végzettséget igazoló dokumentumok másolatai
  • adatkezelési hozzájárulás (az adtok kezeléséről itt olvasható tájékoztatás: https://www.reformatus.hu/adatvedelem/)

A munkakör betöltése:

A munkakör betöltésének feltétele: 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány benyújtása.

A munkakör legkorábbi betölthetőségének időpontja: megbeszélés szerint.

A jogviszony időtartama: határozatlan idejű jogviszony, 2022. március 1-től

A foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Javadalmazás: megegyezés szerint

A munkavégzés helye: 1146 Budapest, Abonyi utca 21.

A pályázatok benyújtásának módja:

Elektronikus levélben Gér András László zsinati tanácsos a zsinat.tanacsos@reformatus.hu és dr. Keszthelyi Zsolt jogi osztályvezető részére a keszthelyi.zsolt@reformatus.hu címre, vagy postai úton, a Magyarországi Református Egyház Zsinati Hivatala Tanácsosi Titkárság 1146 Budapest, Abonyi utca 21. címre.

A pályázat benyújtásának határideje: 2022. január 14.

A jelentkező kiválasztása: A benyújtott dokumentumok alapján. A kiválasztott jelentkezőket személyes interjú alkalmával hallgatjuk meg.

A pályázat elbírálásának határideje: 2022. január 20.