Oktatásszervezői állás

A Magyarországi Református Egyház Szeretetszolgálati Iroda Református Diakóniai Felnőttképzési Intézménye főállású oktatásszervezői munkatársat keres.
Az oktatásszervező feladatai
  • Részvétel oktatók interjúztatásában, kiválasztásában
  • OKJ-s képzések összeállítása, megszervezése, lebonyolítása Budapesten és vidéki helyszíneken
  • Egyéb jelenléti képzések összeállítás
  • Képzési programok, akkreditációs dokumentumok megírása
  • Távoktatásban megvalósuló képzések szervezése, adminisztrálása
  • Jogszabályfigyelés
  • Pályázathoz szükséges szakmai anyagok összeállítása
  • Képzések bejelentése, esetenként helyszíni felügyelete

Elvárások

  • Hasonló területen szerzett minimum 2 éves tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • MS Office programok (Word, Excel, Power Point) készségszintű ismerete
  • Precizitás, rendszerben való gondolkodás
  • Csapatban való együttműködés készsége
  • Alkalmazkodás a képzések, programok időbeosztásához (alkalmanként esti, hétvégi, vidéki munkavégzés)

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a felnottkepzes@reformatus.hu e-mail címen 2012. július 27-ig.

Bővebb információ a pályázati feltételekről a kapcsolódó letöltések címkénél található