Hitoktatói állás Dunakeszin

A Dunakeszi Református Egyházközség református hitoktató munkatársat keres 2020 szeptemberi kezdéssel.

A munkakörbe tartozó főbb feladatok:

• kötelezően választható és a fakultatív hitoktatás feladatainak ellátása;
  • részvétel a nyári hittanos gyerektáborok szervezésében és lebonyolításában.

A munkakör betöltésének feltétele az élő keresztyén hit, a szakirányú végzettség vagy annak megszerzésére irányuló tanulmányok, valamint a büntetlen előélet.

Munkavégzés helye és órakerete: dunakeszi általános iskolákban, illetve gimnáziumban, valamint a templomban, teljes állásban (pontos óraszám megegyezés szerint).

Alkalmazás: főállású alkalmazottként.

Bérezés: alapbér a hittanoktatás szervezésének rendjéről és a hittanoktatók zsinati foglalkoztatásáról szóló szabályrendelet szerint, melyet az egyházközség alapítványa csoportonként havi 2500 Ft-tal kiegészít.

Jelentkezni szakmai önéletrajz és motivációs levél benyújtásával az egyházközség lelkészi hivatalánál lehet.

Elérhetőségek:

• 2120 Dunakeszi, Kálvin János utca 7.
  • refdunakeszi.hivatal@gmail.com

Jelentkezés határideje: 2020.06.30.