Óvodai tanácsadót keresnek Svábhegyen

A Budapest-Svábhegyi Református Egyházközség pályázatot hirdet az újonnan épülő Bárányfelhő Református Óvodához kapcsolódó projektben, óvodai tanácsadó-menedzser pozíció betöltésére.

2021 őszén induló református óvodához kapcsolódó szakmai feladatok ellátására gyakorlattal rendelkező szakembert keresünk.

A foglalkoztatás jellege:

• határozott idejű, egy éves időtartamra szóló megbízás (előreláthatólag 2020. szeptember 15. és 2021. augusztus 31. közötti időszak)
  • megbízási szerződéses jogviszony (vállalkozóval vagy természetes személlyel)

Feladatok:

• az óvoda nyilvántartásba vételével összefüggő dokumentáció elkészítése, és az ezzel kapcsolatos ügyintézés,
  • a működési engedélyeztetés megindítása, az engedélyek kiadásához szükséges dokumentáció elkészítése,
  • az intézmény alapító okiratának elkészítése, annak benyújtása és ügyintézése,
  • kapcsolattartás az illetékes egyházi-, önkormányzati- és állami szervekkel,
  • az óvodához kapcsolódó állások meghirdetése, az óvodai munkatársak, a nevelőtestület és vezető pedagógus kiválasztása,
  • az intézmény éves költségvetésének elkészítése,
  • a Pedagógiai Program elkészítése és benyújtása,
  • az állami normatíva igénylése
  • az ügyintézés során felmerülő egyéb adminisztráció ellátása, igazgatási és eljárási határidők figyelemmel kísérése,
  • az óvodát bemutató promóciók elkészítése
  • az óvodai beiratkozások előkészítése
  • a munkáltatói és intézményi alapdokumentumok elkészítése
  • javaslat az óvodaépület berendezéséhez
  • az óvodai csoportok indulásához szükséges szakmai anyagok beszerzése

Alkalmazási feltételek:

• óvodaszakértői vagy óvodabeindítási területen szerzett 5-10 éves tapasztalat
  • felsőfokú végzettség
  • jó kommunikációs készség
  • önálló munkavégzés
  • magyar állampolgárság
  • büntetlen előélet
  • egyházi kötődés

Benyújtandó dokumentumok:

• szakmai önéletrajz bérigény megjelölésével
  • egy maximum 10 oldalas koncepció (a kiválasztott jelöltek az egyházközség presbitériuma számára prezentációt tartanak a pályázatukról)

A feladatellátáshoz esetlegesen szükséges jogi feladatokat a projekt ügyvédje biztosítja.

Az egyházközséggel előre egyeztetve alvállalkozó is igénybe vehető, ezt a pályázatban kérjük jelölni.

Pályázatát PDF formátumban a következő e-mail címre várjuk: svabhegyovi@gmail.com

A pályázat benyújtásának határideje: 2020. augusztus 15.

A pályázat elbírálásnak határideje: 2020. augusztus 31.

A pályázat kiírója fenntartja magának a jogot, hogy a pályázatot eredménytelennek nyilvánítsa.