Óvodapedagógust és dajkát keresnek Svábhegyen

A Budapest-Svábhegyi Református Egyházközség pályázatot hirdet az újonnan épülő Bárányfelhő Református Óvodához óvodapedagógus és óvodai dajka pozíciók betöltésére.

Baranyfelho-reformatus-ovoda-FB-boritokep_B.jpg

Óvodapedagógus

2021 szeptemberében induló református óvodához kapcsolódó szakmai feladatok ellátására gyakorlattal rendelkező, vagy pályakezdő szakembereket keresünk.

A foglalkoztatás jellege:

• munkaviszony
  • teljes munkaidő

Feladatok:

• Óvodapedagógustól elvárható általános feladatok

Illetmény és juttatások:

• Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Alkalmazási feltételek:

• főiskola, óvodapedagógus
  • jó kommunikációs készség
  • önálló munkavégzés
  • magyar állampolgárság
  • büntetlen előélet
  • egyházi kötődés

Benyújtandó dokumentumok:

• szakmai önéletrajz
  • motivációs levél

Pályázatát PDF formátumban a következő E-mail címre várjuk: baranyfelho@refovi.hu

A pályázat benyújtásának határideje: amíg az álláshelyeket be nem töltjük folyamatos

A pályázat elbírálásnak határideje: 2021. 07. 30-ig a beékezett pályázatok függvényében folyamatos

A fenntartó Svábhegyi Református Egyházközség pedagógusszállást is tud biztosítani, ezért távolabb elő óvónők jelentkezését is várják.

Óvodai dajka

2021 őszén induló református óvodához kapcsolódó szakmai feladatok ellátására gyakorlattal rendelkező szakembert keresünk.

A foglalkoztatás jellege:

• munkaviszony
  • teljes munkaidő

Feladatok:

• óvodai dajkától elvárható általános feladatok

Illetmény és juttatások:

Alkalmazási feltételek:

• érettségi
  • jó kommunikációs készség
  • önálló munkavégzés
  • magyar állampolgárság
  • büntetlen előélet
  • egyházi kötődés

Benyújtandó dokumentumok:

• szakmai önéletrajz

A pályázat benyújtásának határideje: Az álláshelyek betöltéséig folyamatos

A pályázat elbírálásnak határideje: 2021. 07. 31-ig a beérkező pályázatok függvényében folyamatos

A pályázat kiírója fenntartja magának a jogot, hogy a pályázatot eredménytelennek nyilvánítsa.