Megjelent a Sárospataki Református Lapok pünkösdi száma

2010. május 17., hétfő

altA Tiszáninneni Református Egyházkerület évente négyszer megjelenő lapjának pünkösdi száma már elérhető a gyülekezetek lelkipásztorainál.

Élő teológia rovatunkban a „Szentlélek ajándékai" címmel olvashatnak gondolatokat. A lap hasábjain szokásainkhoz híven hírt adunk a négy egyházmegyében az elmúlt szám óta történt gyülekezeti eseményekről. A beszámolók között találunk írást énekkari találkozóról, Szeretethídról, női szolgálattevők találkozójáról és 100 éves születésnapról is. Intézményi híreink között kerületünk gimnáziumainak életében pillanthatnak bele, és beszámolót olvashatnak a Pataki teológia Görögországot megjárt oktatóitól is. Misszió rovatunkban az ifjúsági és a börtönmisszióval foglalkozunk, a „Kálvin-sarokban" pedig a reformátor fő művéről az Institutio-ról olvashatnak az érdeklődők.

Rácsok András
szerkesztő