HR-generalista álláshirdetés

A Zsinati Hivatal HR-generalista munkatársat keres

A Magyarországi Református Egyház legfőbb törvényhozó, tanácskozó testületét Zsinatnak hívjuk. A Zsinat munkáját a Zsinati Hivatal támogatja, ahol mintegy 200 munkatárs dolgozik missziói, oktatásügyi, kommunikációs, jogi, pénzügyi-gazdasági, pályázati területeken. Hivatalunk jelentős átalakulás előtt áll, bővülő csapatunkba keressük HR-generalista munkatársunkat. A próbaidő lejártát követően a bevált, új munkatárs előtt megnyílik a lehetőség az alakuló munkaügyi osztályunk vezetői pozíciójának betöltésére is.

gazdasagi.jpg

Főbb feladatok

  • a hivatal HR-folyamatainak, rendszereinek működtetése, szakmai megvalósítása és folyamatos továbbfejlesztése
    • munkatársak beléptetésének és kiléptetésének koordinálása (Jelenleg a feladatot több, meglévő kollégánk végzi egyéb elfoglaltságaik mellett. A távlati cél az, hogy a feladat minél inkább egy kézben összpontosuljon.)
    • munkaszerződések, munkaköri leírások előkészítése, kezelése
    • a munkatársak személyügyi anyagainak kezelése
    • nyilvántartások vezetése, karbantartása (például szabadság, betegség)
    • munkaügyi adatok előkészítése a bérszámfejtés számára
    • munkáltatói igazolások kiállítása
    • orvosi alkalmassági vizsgálatok szervezése, követése
  • munkaügyi kérdésekben a vezetőség szakmai támogatása
  • folyamatos kapcsolattartás a vezetőséggel és a munkavállalókkal
  • belső szervezeti kommunikáció támogatása
  • toborzási folyamatok támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • precíz, pontos és önálló munkavégzés
  • magabiztos MS Office-ismeret
  • kiemelkedő kommunikációs és empatikus készség
  • terhelhetőség
  • a református egyháztagság előny, de nem feltétel

Munkavégzés helye: 1146 Budapest, Abonyi utca 21.

Amit kínálunk:

  • Magyarország egyik legnagyobb, történelmi egyháza általi stabilitás és infrastruktúra
  • lehetőség új folyamatok, rendszerek bevezetésére a munkavégzés során
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség (a próbaidő lejártát követően akár az osztályvezetői pozíció betöltése)
  • home office lehetőség
  • komplex juttatási csomag (alapbér, cafeteria, képzések)
  • mobiltelefon, laptop

  • az állásra fényképes önéletrajz és motivációs levél küldésével lehet jelentkezni
  • a pályázati anyagokat a hivatalvezeto@reformatus.hu e-mail címre várjuk