Fesztiválszervező munkatársat keres a Zsinati Hivatal Ifjúsági Osztálya

A Magyarországi Református Egyház legfőbb törvényhozó, tanácskozó testülete a Zsinat. Munkáját a Zsinati Hivatal támogatja, ahol mintegy 100 munkatárs dolgozik missziói, ifjúsági, kommunikációs, jogi, pénzügyi-gazdasági, külügyi, pályázati területeken. Az Ifjúsági Osztályra keressük új munkatársunkat fesztiválszervező pozícióban, teljes munkaidőben, 2025.12.31-ig tartó határozott időre akár azonnali munkakezdéssel.

Feladata:

  • A Csillagpont fesztivál komplett megszervezésében főszervezői részvétel
  • A Csillagpont csapat összeállítása, koordinációja, feladatok kiosztása, ellenőrzése
  • Az alátartozó csapat összefogása, irányítása, csapattá formálása
  • Stratégiai tervezés
  • A folyamatok megtervezése, értékelése, újratervezése
  • Elfogadott költségvetés alapján pénzügyi döntések meghozása
  • Partnerek, szervezetek és alvállalkozók bevonása
  • Tárgyalások megszervezése, előkészítése, lebonyolítása
  • Rendszeres egyeztetés a Csillagpont főkoordinátorával és az osztály többi munkatársával
  • A projekt zárásához kapcsolódó szakmai és gazdasági elszámolás készítése, kiértékelés elkészítése
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás

Az álláshoz tartozó elvárások, készségek

  • legalább középfokú végzettség
  • vezetői tapasztalat rendezvényszervezésben, amelynek több, mint 300 résztvevője volt
  • fiatalok között szerzett 1-3 éves szolgálati tapasztalat
  • erős és aktív MS Excel, Word, PowerPoint ismeretek
  • angol vagy német középfokú nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • kiemelkedő kommunikációs és empatikus készség
  • jó vezetői készségek
  • hatékony időmenedzsment
  • strukturált, célorientált és proaktív gondolkodás
  • gyors döntéshozatali képesség
  • precizitás és pontosság
  • önálló és csapatban való munkavégzés képessége
  • segítőkészség, alázatosság
  • a Magyarországi Református Egyház értékeinek tisztelete
  • elkötelezettség Isten és a fiatalok iránt
  • gyülekezeti egyháztagság

Előny:

  • korábbi Csillagpont fesztiválon való önkéntes vagy szervezésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Magyarország egyik legnagyobb, történelmi egyháza általi stabilitás és infrastruktúra
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • komplex juttatási csomag (alapbér, cafeteria, képzések)
  • esztétikus munkakörnyezet, mobiltelefon, laptop
  • jó hangulatú, összetartó, egymásra odafigyelő és egymást segítő munkatársi csapat

Munkavégzés helye: Magyarországi Református Egyház Zsinati Hivatala - 1146 Budapest, Abonyi utca 21.

  • az állásra fényképes önéletrajz és motivációs levél küldésével lehet jelentkezni
  • a pályázati anyagokat Kondrát Debórának címezve, a kondrat.debora@reformatus.hu e-mail címre várjuk