Munkacsoportvezető-helyettest keres a missziói szolgálat

Az állásra fényképes önéletrajz és motivációs levél küldésével lehet jelentkezni. A pályázati anyagokat Kondrát Debórának címezve a kondrat.debora@reformatus.hu e-mail-címre várják.

A Magyarországi Református Egyház (MRE) számos területen kapcsolódik társadalmunkhoz. Egyik kiemelt szolgálati területe a misszió, vagyis az emberek Istenhez vezetése. Egyházunk missziói tevékenységének országos koordinátora az MRE Missziói Szolgálata, amelynek elhívása és küldetése, hogy gyülekezeteink és intézményeink felé, sőt azokon túlmutatóan az egész társadalom számára meghirdesse Isten szeretetét – de nem pusztán szép szavakkal, hanem gyakorlatias, cselekvő élet-bizonyságtétellel, sok-sok hívő testvérrel hitvalló közösségben. Bővülő csapatunkba keressük a Missziói Szolgálat új munkacsoportjának, a Református internet-intranet projekt munkacsoportvezető-helyettesét 2024. február elsejei kezdéssel.

Főbb feladatok:

  • a projekt vezetőjével szoros együttműködésben az intranetes platform üzemeltetése, a belső kommunikációs platform fejlesztése, részvétel a továbbfejlesztésben;
  • kapcsolattartás a gyülekezetek, egyházmegyék, egyházkerületek képviselőivel, a projektben részt vevő alvállalkozókkal;
  • a projektben résztvevők eligazítása, a projekt előrehaladásának felügyelete;
  • elemzések készítése a felhasználói szokásokról;
  • vezetőhelyettesi feladatok ellátása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • két-három év projektmenedzsmentben szerzett szakmai tapasztalat;
  • felsőfokú végzettség;
  • a webfejlesztésben és grafikai munkákban szerzett tapasztalat előny;
  • magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban;
  • kiemelkedő kommunikációs és empatikus készség;
  • jó problémaelemző és problémamegoldó készség;
  • strukturált, proaktív gondolkodás;
  • a református egyháztagság előny.

Amit kínálunk:

  • Magyarország egyik legnagyobb történelmi egyháza általi stabilitás és infrastruktúra;
  • lehetőség új folyamatok, rendszerek bevezetésére a munkavégzés során;
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség;
  • komplex juttatási csomag (alapbér, cafeteria, képzések).

Munkavégzés helye: Magyarországi Református Egyház Zsinati Hivatala (1146 Budapest, Abonyi utca 21.)

  • az állásra fényképes önéletrajz és motivációs levél küldésével lehet jelentkezni;
  • a pályázati anyagokat a kondrat.debora@reformatus.hu e-mail-címre várjuk.