Projektvezető munkatársat keres a Zsinati Hivatal Ifjúsági Osztálya

A Magyarországi Református Egyház legfőbb törvényhozó, tanácskozó testülete a Zsinat. Munkáját a Zsinati Hivatal támogatja, ahol mintegy 100 munkatárs dolgozik missziói, ifjúsági, kommunikációs, jogi, pénzügyi-gazdasági, külügyi, pályázati területeken. Az Ifjúsági Osztályra keressük új munkatársunkat projektvezető munkatársi pozícióban, teljes munkaidőben 2026. február 28-ig tartó határozott időre 2024. október 1-i munkakezdéssel.

Feladata:

  • MRE 2025 – Ifjúság szolgálatának éve - tematikus év tartalmi és szervezeti előkészítése, koordinációja a Zsinati Hivatal Ifjúsági Osztályának vezetőjének irányírásának és felügyelete mellett az MRE vezetésének elvi és gyakorlati iránymutatása szerint
  • A tematikus év céljának meghatározása
  • A tematikus év programjának megalkotása az Ifjúsági Osztály csapatával
  • Gyülekezetfókuszú programok, pályázatok, folyamatok megalkotása és fenntartása
  • Gyülekezeti, helyi kezdeményezések megvalósítását támogató pályázatok és módok megalkotása
  • Stratégiai tervezés a projekt közben
  • Tárgyalások egyeztetése, előkészítése, lebonyolítása
  • Kapcsolattartás a kerületekkel és azok intézményeivel
  • Csapat építése a projekt év programjainak megvalósítására
  • A tematikus év eseményeinek megszervezése
  • Az ifjúsági munkához kapcsolódó eseményeken való részvétel
  • Médiában való megjelenés és sajtóanyagok készítése az ifjúsági munka kapcsán
  • Projekthez kapcsolódó pályázatok lebonyolítása, együttműködés a Pályázati és Beruházási Szolgálattal
  • Az elfogadott költségvetés alapján pénzügyi döntések meghozatala
  • A projekt zárásához kapcsolódóan szakmai- és gazdasági elszámolás készítése
  • A projekt teljeskörű kiértékelésének elkészítése
  • Az alátartozó csapat irányítása
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal

Az álláshoz tartozó elvárások, készségek

  • jó vezetői készségek
  • fiatalok között szerzett szolgálati tapasztalat
  • erős Microsoft Office ismeretek
  • angol vagy német középfokú nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • kiemelkedő kommunikációs és empatikus készség
  • strukturált, célorientált és proaktív munkavégzés
  • precizitás és pontosság
  • önálló és csapatban való munkavégzés képessége
  • elérhetőség és rugalmasság a munkavégzésben
  • segítőkészség, alázatosság
  • elkötelezettség Isten és a fiatalok iránt
  • a Magyarországi Református Egyház értékeinek tisztelete
  • gyülekezeti tagság

Amit kínálunk

  • Magyarország egyik legnagyobb, történelmi egyháza általi stabilitás és infrastruktúra
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • komplex juttatási csomag (alapbér, cafeteria, képzések)
  • esztétikus munkakörnyezet, mobiltelefon, laptop
  • jó hangulatú, összetartó, egymásra odafigyelő és egymást segítő munkatársi csapat

Munkavégzés helye: Magyarországi Református Egyház Zsinati Hivatala - 1146 Budapest, Abonyi utca 21.

  • az állásra fényképes önéletrajz és motivációs levél küldésével lehet jelentkezni
  • a pályázati anyagokat Kondrát Debórának címezve, a kondrat.debora@reformatus.hu e-mail címre várjuk