Adj egy pihenőórát a Földnek!

Egyházunk Ökogyülekezeti Mozgalma idén is csatlakozik a Föld Órája akcióhoz, amelynek célja felhívni a figyelmet a túlfogyasztásra, fölösleges energiahasználatra. Arra kérnek mindenkit: 2017 március 25-én, szombaton 20:30-tól egy órára kapcsoljuk ki az elektromos berendezéseket, például világítást, televíziót, számítógépet!

Az Ökogyülekezeti Mozgalom otthonzöldítő csomagot sorsol ki azok között, akik a „Föld órája 2017" üzenetet és/vagy „Föld órája 2017 címmel fotót küldenek a Facebook/Okogyulekezet üzenőfalára, vagy az info@okogyulekezet.hu címre, név, gyülekezet, iskola, stb. megjelölésével. A fotó a Föld órája akció 60 percéhez kell, hogy kapcsolódjon. A nyertesek listáját és a beküldött fotókat a mozgalom honlapján teszik közzé.

képBővebb információk a Föld órájáról a www.foldoraja.hu és a www.okogyulekezet.hu oldalon.