Evangelizációs alkalmak Debrecenben

Dátum
2023. szeptember 29., 18:00 –
2023. október 1.
Helyszín
Debrecen, Karakter Könyvesbolt és Kávézó
Debrecen, Emlékkert, 4026
Mutasd a térképen →
+ Naptárhoz adom

Isten dönt? címmel evangelizációs alkalmakra hívja az érdeklődőket a Debrecen-Nagytemplomi Református Egyházközség. Szeptember 29. és október 1. között Hajdú Zoltán Levente református lelkipásztor, a Magyarországi Református Egyház Missziói Szolgálatának szolgálatvezető főigazgatója hirdet Igét.

  • Be lehet-e segíteni Istennek? – szeptember 29. (péntek) 18 óra
  • …akkor lehet, hogy mégis én? – szeptember 30. (szombat) 18 óra
  • Tényleg csodákat bíz ránk Isten? – október 1. (vasárnap) 10 óra
Isten dönt evangelizacio_nt (2)

Az evangelizáció első alkalma után a Karakter Könyvesbolt és Kávézóban Kevezsda Szilvia misszionárius előadása lesz hallható. A felvidéki magyar misszionárius 2017-től él és szolgál Malawiban. Előadásában szóba kerül az árvák felkarolása, a gépek nélküli mezőgazdaság, a vízhordó napszámosok, a helyi munkatársak és lelkészek képzése is. Szeretettel várják az érdeklődőket az ingyenes programra a Karakter Könyvesbolt és Kávézóba szeptember 29-én, pénteken, 19 óra 15 perckor. További részletetek az esemény Facebook-oldalán.