Így telt a XVIII. Református Zenei Fesztivál zárónapja

A rendezvény utolsó napján, pünkösdvasárnap többek között Bagdy Emőke szakpszichológus előadását hallgathatták meg az érdeklődők, valamint fellépett a Vujicsics és a Credo együttes is. Az esemény zárókoncertjét a Központi Református Kórus adta a Nagyvárad téri református templomban.

A XVIII. Református Zenei Fesztivál utolsó napján többek között Magyar Örökség-díjasok előadásait hallgathatták meg az érdeklődők a Ráday Házban. Ugyanezen a helyszínen lépett fel a rendezvény visszajáró vendége, a Vujicsics együttes, valamint a Credo nevű formáció is. A helyszínen Bagdy Emőke klinikai szakpszichológus előadása zárta a programot.

A fesztivál zárókoncertjét a Központi Református Kórus adta Berkesi Boglárka és Erdélyi Dániel vezényletével a Nagyvárad téri református templomban. Közreműködött Szotyori Nagy Gábor orgonaművész, az igét pedig Zila Péter lelkipásztor hirdette.

Az esemény utolsó napjáról készült galériánkat az alábbi képre kattintva tekintheti meg.