Második perdülő-forduló

A böjti időszakot megelőző utolsó estét kihasználva 2024. február 13-án a Ráday Házban megrendezték a második Ráday-bált a keresztyén egyetemista fiataloknak – írta meg a parokia.hu portál.

Ráday Bál 2024. Fotó: parokia.hu/Futó Katalin Remény

Fotó: parokia.hu/Futó Katalin Remény

A 2022-ben újraépült Ráday Felsőoktatási Diákotthon lakói határozták el, hogy táncos mulatsággal is felavatják a dísztermet, ezért alulról jövő kezdeményezéssel 2023-ban megszervezték az első Ráday-bált. A nagy sikerre való tekintettel idén, 2024. február 13-án ismét vidámságra, kulturált együttlétre hívták meg a keresztyén egyetemistákat a második Ráday-bál szervezői. A szervezők nagy hangsúlyt fektettek az előkészületekre, aminek meg is lett az eredménye: közel kétszáz résztvevő gyűlt össze a télbúcsúztató alkalomra.