Megjelent az Igazsás és Élet

Megjelent az Igazság és Élet 2020/3 száma, amely július, augusztus és szeptember hónapokra – a Szentháromság utáni 4. vasárnaptól a 16. vasárnapig – tartalmaz igetanulmányokat és prédikációvázlatokat a vasárnapi igehirdetésekhez, továbbá segítséget nyújt a kazuális szolgálatokhoz, nyári gyermektáborhoz.

A kitekintés rovatban ezúttal Kovács Krisztián „Fordítsd a kínt is jóra!” – A betegség értelmezési lehetőségei című tanulmánya olvasható. A könyvajánlóban Németh Tamás: A Szentháromság-tan Kálvin teológiájában című kötetről találhatunk recenziót.

A folyóirat folyamatosan megrendelhető nyomatatott és online változatban (a korábbi számok is) a Tiszántúli Református Lelkésztovábbképző Intézet címén (4026 Debrecen, Kálvin tér 16) és honlapján, a tovabbk@drk.hu e-mail címen. Az aktuális szám megvásárolható továbbá a Kálvin Kiadónál, valamint a Debreceni „Karakter 1517” Református Könyvesboltban.