Megkezdődött a Reformátusok Szárszói Konferenciája

Szárszó 2021

Fotó: Hurta Hajnalka

Egy év kihagyás után újra megrendezi a Református Közéleti és Kulturális Alapítvány a Reformátusok Szárszói Konferenciáját a balatonszárszói Soli Deo Gloria Konferenciaközpontban. A konferencia idei témája a Globalizmus – világkormányzás vagy világmegváltás? A résztvevők olyan kérdéseket járnak körül, mint például, hogy milyen szerep jut a keresztyén értékeknek az elkövetkezendő években.

Szárszó 2021

Fotó: Hurta Hajnalka

Az esemény csütörtök délután kezdődött áhítattal, melyet Géresi Róbert felvidéki püspök tartott. A konferenciát ezután Pásztor Dániel tiszáninneni püspök gondolataival indították útjára. Az első nap plenáris beszélgetése a Coviddal beoltott társadalom címet viseli.

A Reformátusok Szárszói Konferenciájáról több alkalommal is jelentkezünk. Kérjük, kövesse beszámolóinkat a reformatus.hu oldalon! Amennyiben szeretné élőben is követni konferenciánkat, a szervező Református Közéleti és Kulturális Alapítvány Youtube közvetítésében és a reformatus.hu-n megteheti.

A konferencia programja itt érhető el.