Pályázati lehetőségek az élő Ige évében

Az élő Ige évéhez kapcsolódó pályázatokat hirdetett a Magyarországi Református Egyház Missziói Szolgálata. Ezekre gyülekezetek, egyházmegyék, valamint az egyház életéhez kapcsolódó civil szervezetek jelentkezését várják.

A 2024-es esztendőben, az élő Ige évéhez kapcsolódóan meghirdetett pályázatokról a tematikus év honlapján, a pályázatok fül alatt informálódhatnak az érdeklődők.

„Hisszük és valljuk, hogy az élő Istennek terve van mindannyiunkkal, terve van minden gyülekezetünkkel. Az »élő és ható Ige« által hívott el bennünket életünk odaszánására, és az »élő és ható Ige« által szólít bennünket mindannak a továbbadására, amit ez idáig megértettünk, hallottunk és láttunk. Ebben az évben szeretnénk felmutatni, hogyan cselekszik Isten Igéje azoknak az életében, akik a testté lett Igét, Krisztust követik. Ezért szeretnénk segíteni a gyülekezeteket, egyházmegyéket, az egyház életéhez kapcsolódó civil szervezeteket anyagi támogatás formájában” – olvasható a honlapon.