Új formában jelentkezik online áhítatsorozatunk

2021-től új címmel és rövidebb videókkal folytatódik a Magyarországi Református Egyház online áhítatsorozata. A néhány perces felvételeken a lelkipásztorok saját környezetükből jelentkeznek és hirdetik Isten igéjét. A felvételek a Minden időben című online sorozathoz hasonlóan, a vírushelyzetben nyújt segítséget a személyes elcsendesedéshez.

A videók minden héten hétfőn kerülnek ki a reformatus.hu Facebook-oldalára.

A sorozathoz már számos budapesti és vidéken szolgáló lelkipásztor csatlakozott, így a következő hetekben többek között Végh Tamás, Péter-Szarka László, vagy Tar Zoltán gondolatait is meghallgathatják.

A lelkipásztorok jelentkezését folyamatosan várjuk. Azok, akik szívesen vállalnának szolgálatot, kérjük. keressék Somorjai-Bencze Zsófiát a bencze.zsofia@refromatus.hu email címen.