Imádság a Hold utcában Kárpátaljáért

Minden vasárnap este rendszeres imádságra hívják a budapesti Hold utcai református gyülekezetbe mindazokat, akik a békéért és a határ túloldalán élőkért könyörögnének. Az első elcsendesedés március 27-én este hat órakor lesz. A Missziói Bizottság arra buzdítja a református gyülekezeteket, szervezzenek hasonló alkalmakat közösségeikben.

Március 27-től, minden vasárnap este 18 órakor tartanak közös imádságot a Hold utcai református templomban. Az alkalomra mindazokat várják, akik látva a jelen helyzetet Istenhez kívánnak fordulni, és közösségben könyörögnének Kárpátaljáért, Ukrajna békességéért.

Az esemény első alkalmán a Hold utcai református templomban (1054 Budapest, Hold u. 1820.) Dani Eszter lelkipásztor, missziói tanácsadó hirdet igét.

A Magyarországi Református Egyház Missziói Szolgálata is arra buzdít minden közösséget, szervezzenek saját gyülekezeteikben hasonló imaalkalmakat.