Kárpát-medencei főgondnokok tanácskoztak

Pápán találkoztak az egyházkerületek főgondnokai. A tanácskozás nem csak az előadásokról, hanem a lelki közösség építéséről is szólt.

A tavalyi beregszászi együttlétet követően idén Pápán találkoztak a Kárpát-medence református egyházkerületeinek főgondnokai. A több napos együttlét nem csak az előadásokról szólt, hanem a lelki közösség építéséről is.

"A csütörtök estétől vasárnap délig tartó találkozón arról folyt az eszmecsere, hogy ki-ki a maga lehetőségei között hogyan tudja hatékonyabban végezni szolgálatát Isten Országa építésére, hiszen - mint ez most is egyértelművé vált - közös hitünket más-más körülmények között kell megélnünk, azokban a különböző feladatokban, szolgálatokban, amelyeket Isten ránk bízott" - olvasható az esemény beszámolójában.

kép

A teljes írás a Dunántúli Egyházkerület honlapján olvasható.