Továbbra is online olvasható a Küldetés

Megjelent a kárpátaljai reformátusok lapja, a Küldetés legújabb száma. A magazin nyomtatási és terjesztési nehézségek miatt továbbra is csak online olvasható.

Változhat sorsunk, Isten rendelhet nekünk más jövőt, mint amit terveztünk, bezárhat ajtókat és megbüntethet minket bűneinkért, de nem hagy el! Szentlelkét épp ezért küldte el, hogy beteljesíthesse Krisztus Urunk utolós szavait: Én veletek vagyok minden napon a világ végezetéig. (Mt, 28,20) – olvasható a lapban Gulácsy Dániel munkácsi lelkipásztor írása.

Az újságban, amely a háború előtt csaknem 3500 példányban jelent meg, különféle publicisztikákat és tudósításokat olvashatnak az érdeklődők.

küldetés_uj.png

A legfrissebb lapszámban részletes beszámoló olvasható a Református Egység Napjáról és Najla Kassab, a Református Egyházak Világközössége elnökének beregszászi látogatásáról. Az orgánumban a kárpátaljai fiatalok konfirmációját bemutató fotógaléria is helyet kapott.

A Küldetés májusi száma ide kattintva olvasható.