Kommunikációs munkatársat keres a Magyarországi Református Egyház Zsinati Hivatalának Ifjúsági Osztálya

Az ifjúsági osztály keresi új kollégáját kommunikációs munkatársi pozícióban, heti 20 órás munkaidőben 2025. december 31-ig tartó határozott időre akár azonnali munkakezdéssel.

A munkatárs feladatai:

A 2025. évi Csillagpont istenközpontú fesztivál kommunikációjának megtervezése, ütemezése, megvalósítása:

  • az online felületek kezelése, frissen tartása tartalomgyártással;
  • a hirdetések kezelése;
  • a kommunikációs eredmények elemzése, javaslatok, fejlesztések kidolgozása;
  • kapcsolattartás egyéb református médiumokkal;
  • kapcsolattartás és egyeztetés a kommunikációs területen dolgozó külső vállalkozókkal;
  • az ifjúsági osztály egyéb projektjeihez kapcsolódó social media tartalmak gyártása.

Az álláshoz tartozó elvárások, készségek:

  • kommunikációs munkakörben szerzett legalább 1 év tapasztalat;
  • a Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint) erős ismerete;
  • social media ismeretek (Facebook, Instagram, Tiktok);
  • hírlevélküldő szoftverek ismerete;
  • a Canva magabiztos használata;
  • a Google Ads ismerete;
  • angol vagy német középfokú nyelvtudás;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • jó szövegírói készségek, kiváló helyesírás;
  • kiemelkedő kommunikációs és empatikus készség;
  • strukturált, célorientált és proaktív munkavégzés;
  • precizitás és pontosság;
  • önálló és csapatban való munkavégzés képessége;
  • elkötelezettség Isten és a fiatalok iránt;
  • a Magyarországi Református Egyház értékeinek tisztelete.

Amit kínálunk:

  • a Magyarország egyik legnagyobb történelmi egyháza jelentette stabilitás és infrastruktúra;
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség;
  • komplex juttatási csomag (alapbér, cafeteria, képzések);
  • esztétikus munkakörnyezet;
  • jó hangulatú, összetartó, egymásra odafigyelő és egymást segítő munkatársi csapat.

Munkavégzés helye: Magyarországi Református Egyház Zsinati Hivatala (1146 Budapest, Abonyi utca 21.)

  • az állásra fényképes önéletrajz, motivációs levél és kommunikációs referenciaanyag megküldésével lehet jelentkezni.
  • a pályázati anyagokat Kondrát Debórának címezve, a kondrat.debora@reformatus.hu e-mail-címre várjuk.