Könyvelő munkatársat keres a Magyarországi Református Egyház Zsinati Hivatala

A Magyarországi Református Egyház legfőbb törvényhozó, tanácskozó testülete a Zsinat. Munkáját a Zsinati Hivatal támogatja, ahol mintegy 100 munkatárs dolgozik missziói, ifjúsági, kommunikációs, jogi, pénzügyi-gazdasági, külügyi, pályázati területeken. A Pénzügyi és Számviteli Osztályra keressük új munkatársunkat, könyvelői munkakörben, 6-8 órás munkaidőben, akár azonnali munkakezdéssel.

Főbb feladatok

  • főkönyvi egyeztetések
  • pályázatok elkülönített könyvelésének egyeztetése
  • társosztályok gazdasági eseményeinek egyeztetése a költséghelyes kimutatások alapján
  • banki könyvelés
  • bejövő számlák könyvelése
  • egyéb Zsinati Hivatali könyvelési feladatok
  • adóbevallások összeállítása
  • az osztályvezető részére szakmai asszisztencia biztosítása
  • közreműködés kisebb egyházi szervezetek
    • könyvelésében
    • beszámolójuk összeállításában
    • gazdasági munkatárs helyettesítésében

Az álláshoz tartozó elvárások

  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • kettős könyvviteli rendszerben megszerzett legalább 10 aktív év munkatapasztalat
  • vállalati környezetben megszerzett legalább 5 aktív év munkatapasztalat
  • kettős könyvviteli program(ok) felhasználói szintű ismerete
  • MS Excel, Word haladó szintű ismerete
  • adóbevallások összeállításában szerzett széleskörű tapasztalat
  • bérszámfejtési ismeretek
  • bérekkel kapcsolatos adóbevallások, adatszolgáltatások összeállításában szerzett széleskörű tapasztalat
  • a Magyarországi Református Egyház értékeinek tisztelete
  • készség az egyházi szakterület speciális szabályozási környezetének megismerésére
  • pozitív, nyitott, nyugodt, türelmes személyiség
  • precizitás, a részletek iránti figyelem és elkötelezettség
  • kitartó, a probléma megoldására fókuszáló hozzáállás
  • készség a tanulásra

Előny:

  • a Magyarországi Református Egyházhoz tartozó valamely szervezet számvitelében szerzett tapasztalat
  • nonprofit szféra számvitelében szerzett jártasság
  • TB ügyintézői képesítés

Amit kínálunk

  • Magyarország egyik legnagyobb, történelmi egyháza általi stabilitás és infrastruktúra
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • komplex juttatási csomag (alapbér, cafeteria, képzések)
  • esztétikus munkakörnyezet
  • jó hangulatú, összetartó, egymásra odafigyelő és egymást segítő munkatársi csapat

  • az állásra fényképes önéletrajz és motivációs levél küldésével lehet jelentkezni
  • a pályázati anyagokat Kondrát Debórának címezve a kondrat.debora@reformatus.hu e-mail címre várjuk