Munkatársat keres a Magyarországi Református Egyház Válaszút Misszió

A Magyarországi Református Egyház Válaszút Misszió munkatársat keres határozott időre, keresztyén szellemiségű csapatba, szenvedélybetegek szociális (nappali, közösségi) ellátásában végzett segítő munkakörbe.

Elvégzendő feladatok, elvárások:

  • segítő folyamat vezetése az intézmény klienseivel
  • egyéni esetkezelés, konzultáció tartása, szervezése
  • csoportfoglalkozások szervezése, vezetése

Egyéb feladatok:

  • stábüléseken, stábmunkában való aktív részvétel
  • a szükséges, illetve előírt adminisztráció, gondozási tervek, beszámolók elkészítése
  • esetmegbeszélés
  • a kliensek állapotfelmérésében való együttműködés

Amit kínálnak:

  • támogató, családbarát munkakörnyezet
  • rugalmas munkaidő
  • a Kjt. szerinti javadalmazás és cafeteria

Előnyt jelent a szakmai tapasztalat, pszichológus vagy családkonzulens szakirányú végzettség.

Jelentkezni önéletrajzzal és motivációs levéllel lehet a selmeczi.lajos@diakonia.hu e-mail-címen.