Projektvezető munkatársat keres a Magyarországi Református Egyház Zsinati Hivatala

Csillagpont projektvezető munkatársat keres a Zsinati Hivatal Ifjúsági Osztálya

A Zsinati Hivatal Ifjúsági Osztályára keressük új munkatársunkat Csillagpont projektvezető pozícióban, heti 20 órás részmunkaidőben, 2025.12.31-ig tartó határozott időre akár azonnali munkakezdéssel.

Feladata:

  • Részvétel a Csillagpontot érintő megbeszéléseken, helyszínbejárásokon, kísérő rendezvényeken, STÁB találkozókon és a Csillagponton
  • Részvétel az Ifjúsági osztály által szervezett programokon, azok előkészítésében és lebonyolításában az Osztályvezető útmutatása alapján
  • Részvétel a kitelepüléseken és azok előkészítésében és lebonyolításában a Koordinátor, a Kommunikációs munkatárs és a Karaván vezetőjének útmutatása alapján
  • A Csillagpont céljainak, értékeinek és belső szabályainak kommunikálása és érvényesítése
  • Szoros együttműködés az Ifjúsági Osztállyal, annak munkatársaival és a Zsinati hivatal további Osztályaival
  • Részvétel a Csillagponttal kapcsolatos stratégiai tervezésben, ütemezésben és lebonyolításban
  • A projektvezetőhöz tartozó Lelki- és Kiscsoport munkaágvezetők folyamatainak tervezése, irányítása, koordinálása és ellenőrzése - a Csillagpont Koordinátorral egyeztetve
  • A két munkaággal kapcsolatos stratégiai kérdések megbeszélése a Koordinátorral, az Osztályvezetővel és a Missziói Szolgálat vezetőjével
  • A lelki értékek és irányelvek képviselete és érvényesítése az egész Csillagpont szervezésében
  • Utómunkálatokban való részvétel és visszajelzés a főszervezőknek

Az álláshoz tartozó elvárások, készségek

  • legalább középfokú végzettség
  • vezetői tapasztalat rendezvényszervezésben, amelynek több, mint 300 résztvevője volt
  • fiatalok között szerzett 1-3 éves szolgálati tapasztalat
  • erős és aktív MS Excel, Word, PowerPoint ismeretek
  • angol vagy német középfokú nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • kiemelkedő kommunikációs és empatikus készség
  • jó vezetői készségek
  • hatékony időmenedzsment
  • strukturált, célorientált és proaktív gondolkodás
  • gyors döntéshozatali képesség
  • precizitás és pontosság
  • önálló és csapatban való munkavégzés képessége
  • segítőkészség, alázatosság
  • a Magyarországi Református Egyház értékeinek tisztelete
  • elkötelezettség Isten és a fiatalok iránt

Előny:

  • Lelkészi vagy más református hitéleti végzettség
  • Korábbi Csillagpont fesztiválon való önkéntes vagy szervezésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Magyarország egyik legnagyobb, történelmi egyháza általi stabilitás és infrastruktúra
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • komplex juttatási csomag (alapbér, cafeteria, képzések)
  • esztétikus munkakörnyezet
  • jó hangulatú, összetartó, egymásra odafigyelő és egymást segítő munkatársi csapat

Munkavégzés helye: Magyarországi Református Egyház Zsinati Hivatala - 1146 Budapest, Abonyi utca 21.

  • az állásra fényképes önéletrajz és motivációs levél küldésével lehet jelentkezni
  • a pályázati anyagokat Kondrát Debórának címezve, a kondrat.debora@reformatus.hu e-mail címre várjuk.