Gyermekvédelmi továbbképzést tartott a cigánymisszió lelkészeknek

Különösen szép és áldozatos munkát végeznek azok a lelkipásztorok, akik a cigányság felemelkedésén dolgoznak. Nekik tart minden évben többnapos továbbképzést az Országos Református Cigánymisszió. Ezeken az alkalmakon nemcsak tapasztalatot cserélnek egymással, hanem lelki közösséget is alkotnak. A legutóbbi összejövetelüket június közepén tartották, amelyen a reformatus.hu videós stábja is ott volt.

Különösen szép és áldozatos munkát végeznek azok a lelkipásztorok, akik a cigányság felemelkedésén dolgoznak. Nekik tart minden évben többnapos továbbképzést az Országos Református Cigánymisszió. Ezeken az alkalmakon nemcsak tapasztalatot cserélnek egymással, hanem lelki közösséget is alkotnak. A legutóbbi összejövetelüket június közepén tartották, amelyen a reformatus.hu videós stábja is ott volt.

Posted by reformatus.hu on Monday, June 21, 2021