Néhány nap késéssel érkezik a Reformátusok Lapja e heti száma

A Reformátusok Lapja szerkesztősége sajnálattal tájékoztatja olvasóit, hogy a nyomdagép előre nem látható meghibásodása miatt a 2019. március 31-i szám terjesztése később kezdődik, ezért előfordulhat, hogy az előfizetőkhöz csupán a jövő hét első felében érkezik meg a lap.

képA váratlan késedelem ellenére lapunk oldalain keresztül ellátogathatnak majd Gyúró lelkileg és fizikailag is gyarapodó református gyülekezetébe és a Magyar Örökség Díjas Bethesda Kórházba, ahol testet és lelket egyaránt gyógyítanak az elhivatott dolgozók. Emellett megtudhatják, milyen közös egyszázalékos honlapot indított tizenegy magyarországi keresztyén egyház és azt is, mit gondol a jókedvű adakozásról Mihályi Győző színművész, a református egyszázalékos kampány arca.

Köszönjük türelmüket!