Történetek nem(csak) a karanténból

2020 legolvasottabb cikkei, legnézettebb videói és galériái

reformatus.jpg

Fotó: Kapás Csilla

Nemrég már tizenkét képben bemutattuk az elmúlt tizenkét hónap legfontosabb eseményeit és az arról szóló híreinket, de azért ezeken felül is számos érdekes dolog történt egyházunkban, különleges embereket, közösségeket, helyzeteket mutattunk be honlapunkon. Kiválogattuk hát olvasóink közében legnépszerűbb, illetve számunkra legkedvesebb cikkeinket, képgalériáinkat és videóinkat 2020-ból.

Pandémián innen...

... és túl

Igyekeztünk 2020-ban is bemutatni a valóságot és Isten el nem múló szeretetét. Köszönjük, hogy velünk tartottak, olvasták cikkeinket, visszajelzéseikkel segítették szolgálatunkat! Maradjanak velünk idén is!

Kapcsolódó:

Január: újjáépítik a Ráday utcai kollégiumot Február: protestáns cigánymissziós találkozó Debrecenben Március: bezárult az ország a koronavírus-járvány miatt Április: családi közösségben vehettünk úrvacsorát húsvétkor Május: gyülekezeteink hozzászoktak az online istentiszteletekhez Június: Trianon 100. évfordulójára sem tudtunk közösségben emlékezni

Rendhagyó mozaik

12 kép 2020-ból